Wednesday, October 5, 2011

HA HA COMEDY!

ei tahaks eriti kümnendast välja kukkuda, aga aia pla kui tüdinenud ma juba olen. puudumisi tuleb aina rohkem ja rohkem. someone help me with this. jama jama jama. rebastenädal läks päris hästi, sain olla raamatukogu MUTT ja pervo vuntsiga vanaisa või midaiganes, suht koht armas. uuh, kolm aastat veel, megaaaaaa. pole sõnu. pea suht tühi. jejeje kool on lahe. suck me. hehehahhhiohoho, ma lähen hulluks varsti ära kui ma siin majas veel kaua pean elama. mm, kuidas tahaks endale korterit mõneks ajaks, kuni kool kestab, saaks ka vähemaga hakkama tegelt. elaks seal mingi väikse kiisupojaga vms. huh, kui perfect eluke oleks, nonoh, keegi tahab mulle tasuta elamist pakkuda jah? ma teadsin! võõõõi kasvõi tööd? jah palun, olge lahked. aitäh.



Is our secret safe tonight
and are we out of sight
or will our world come tumbling down?
Will they find our hiding place
is this our last embrace
or will the walls start caving in?

If we live a life in fear
I'll wait a thousand years
Just to see you smile again.






Monday, October 3, 2011

vaesed väiksed värdjad

"teadtead , ma täna mõtlesin et äkki ma sain HIVi , ma lõikusin mingi usvalise ziletig"
"mida sa türa lõigud end raisk, elu nii raske ka pole, vähemalt sul, krt küll, fakiking emo nahhui ära lõigu raisk"

"huvitav kas see on kokkusattumus , et mu pisar kukkus vihikusse täpselt sõna " veenid " peale ?"


kuldsed sõnad aastast 2009

Thursday, September 1, 2011



whaddup?
ma tõesti kirjutaks midagi huvitavat kui mul peas midagi peale tühjuse oleks. suvi möödus iseenesest suht rahulikult ja kiiresti. nii head ja halba, paar õppetundi on käes vähemalt. lapsed ärge istuge võõrastele autosse eksole. suvi suvi suvi suvi suvi, cum back to me bby! mõnus on viriseda kohe kui suvi läbi on, hehehihiohoh fuck da police, hell yeah.



oh beebi, ma ei saa aru enam mis jama ma siia kirjutan. adsgdgaskdgaskjgd, minust saab tulevikus kuulus, kuulus kirjanik. siis ma toitun ainult burgeritest ja kui ma enam voodist püsti ei saa siis ma palkan mehe kes mulle burgereid söödab ja mulle lilli toob, i mean what? ses mõttes, et mul tuli küpsise tordi isu peale. oi kui tühi mu kõht on, seal ringlevad ainult liblikad, lol jk, lihtsalt tühi. random pask, scroll on. vaheaeg võiks kiiremini tulla juba, yeahhhhhhhh.

For they could not love you,
But still your love was true.
And when no hope was left in sight
On that starry, starry night,
You took your life, as lovers often do.
But I could have told you, Vincent,
This world was never meant for one
As beautiful as you.



~Do you have someplace i could put my boner?~





okei. kool. 3 aastat jura veel and i'm free bitches!!! issuke, rebastenädal tuleb ka millalgi veel ja ja ja ja kool on pask. öäöä.

uuuh, tahaks oma korterit kooli ajaks, kasvõi vähemaks aga oi pla kuidas tahaks. jeez, see on kohutavalt random postitus, mis toimub????


*nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan*

Sunday, May 29, 2011


the love of my life

Sunday, May 1, 2011

Dear Ke$ha,
You have glitter all over your face and a stuttering problem.

Saturday, April 23, 2011


umm, eilne oli lihtsalt nii mõnus. läksime kerliga grillima, liha oli pask + mu kõht hullult valutas, aga kõik muu oli super. tekkime lõkke, puid tuues oleks vette ka kukkunud peaaega, thank god, et ei kukkunud, vesi oli -9246971 kraadi, aga käed on küll suht katki. hiljem tulid erxe ja kriss ka. tähesadu oli , mul muidugi ei õnnestunud ühtegi langevat tähte näha. väga lambine oli lihtsalt maas lamada ja täiest südamest naerda, kes kurat teab mille peale. lõpp hea, kõik hea.




soz, kvall pole just kõige parem

Monday, April 4, 2011