Friday, December 31, 2010


Head vana aasta lõppu ja ilusat uut! :)

Tuesday, December 28, 2010

Hoia teda veel.

Küll ma olen see kuu palju kirjutanud siia, einoh tegelt päris sisukas vaheaeg on juba ausalt öeldes olnud...


*~~KURRNJÄUKSTI~~*
ok








Tegelt peaks millalgi nagu õigel ajal ka magama minema. Või...?
A no pohhui, tahaks misfitsi uut hooaega juba tegelt öäöäö



...
Mariake tuli täna sauele, käisime kitarri toomas, hiljem saatsime kerliga ta rongi peale. Rongijaamas laulsime/karjusime kerliga kitarri saatel toredaid laulukesi. ''JOOOO SÕBER JOO, JOO ENNAST TÄIS KUI SIGAA..'' Inimeste pilgud olid meelad, tänud aplausi eest ja head ööd teile :)

Saturday, December 25, 2010

ELUNDKOND, merliina on maailma geniaalsem elusolend üldse
MAMMU JA ANNIKA SAAVAD ANAAAAAAALI
Henry says:
siis mul ju ora püsti
Henry says:
nu võtke käed appi
nelja käega saab vist hakkama
Henry says:
ta peaaegu valmis
Henry says:
mitu kutti veel kampa olete kutsunud ='=?
Henry says:
oki
ärge ilma minuta end seal rahuldage
Henry says:
kahju et teil cami pole, siis saaksime kõik üksteist näha
Henry says:
duššialla ka?
mahume kõik kolm ikka ära?
Henry says:
millal teeme maratoni ära?
Henry says:
kuidas ma viisakalt ütlen
sinna vahele jääb
vagina
Henry says:
oo jaa
ei tea kas ma jõuan seal teie mõlemaga hommikuni paugutada


mai tea meil on lõbusss :D VAGINA VAGINA

Wednesday, December 22, 2010

oi olid ajad, olid majad.


jah ma armastan kooli






photoshop, täiega




läksime trippisime paadiga ameerikasse



noored ja rumalad