Miks on vaja probleeme?
Miks on vaja nendega nii palju tegeleda?
Miks puhuda väikesed probleemid suureks?
Miks mõelda uusi probleeme?
Miks me ei saa elada ilma probleemideta?
Miks me ei suuda olla rõõmsad teiste asjade pärast, kui meil on probleemid?
Äkki on neid vaja, et me tunneksime, et meist hoolitakse.
Äkki tegeleme nendega nii palju, et õhus oleks ikkagi pidevalt pinge.
Äkki puhume need suureks, sest mida suurem on probleem, seda rohkem meist hoolitakse.
Äkki mõtleme uusi probleeme, et ikkagi rohkem tähelepanu saada.
Äkki me ei saa elada ilma nendeta, sest siis me ei tunneks ju, et meist hoolitakse.
Äkki me ei tunne rõõmu teiste asjade pärast, sest meil on ju probleemid, mis näitavad kui vajalikud me ikkagi oleme ja kuidas meist ikkagi hoolitakse ja peamine - mis annavad meile rohkem tähelepanu.
Aga hoolitakse meist ka siis, kui me lihtsalt oleme sõprade jaoks olemas.
Aga selle asemel, et tegeleda nii palju probleemidega, võiksime ju tegeleda rõõmudega.
Aga rohkem hoolitakse meist siis, kui me ka kuulame ja anname enda sõpradele nõu.
Aga tähelepanu saame ka siis, kui oleme aktiivsed ja rõõmsameelsed.
Aga me saame elada ilma probleemideta, sest hoolitakse meist ka siis, kui oleme olemas, kuulame ja anname nõu, aitame igas olukorras.
Aga kui tunneme rõõmu teistest asjadest, siis tunduvad ka probleemid väiksemad, võib-olla isegi tühised.
Wednesday, September 8, 2010
Sunday, August 29, 2010
mõtlesin nagu et, lambad on ilusad loomad ja puud kasvavad päris hästi ja kell on päris palju, peaks nagu magama minema aga ei. ja mul on kohvipurk laua peal, õues on külm, suvi ju ikkagi ja... kõik on katki, aga tegelt tahtsin ma öelda et PALJU ÕNNE KRISTIN SA VANA PEDERAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Saturday, August 14, 2010
südametu
Käisin Mammu juures ööseks jälle, nagu mu ema ütles hakkab see talle juba imelik tunduma. A no okei siis :D Igatahes mul pole ammu enam nii lõbus olnud, ma vist surin naeru kätte ära vahepeal. Ma rääkisin mingite tundmatute inimestega mammu msnis juttu, hahahaha see oli väga haige.. ''mis sul püksis on?'' ''Mis sa ise arvad?'' ''Kurk vä? kõht on tühi, tohib ma söön su kurgi ära?'' Ojaa, väga super armas oli. Ja arbuusi käisime ka eriku juures söömas, hahahahaha oi tõõ see ei läinud väga hästi :D
Ja mu sõltuvuse maha jätmine ei õnnestu ka eriti hästi, eriti mammuga. õel inimene lihtsalt võtab kätte ja ostab paki. Ja mu terve pere teab et ma teen. heh
'meie südamed on kivist, mõttemaailm väärastunud'
Ja mu sõltuvuse maha jätmine ei õnnestu ka eriti hästi, eriti mammuga. õel inimene lihtsalt võtab kätte ja ostab paki. Ja mu terve pere teab et ma teen. heh
'meie südamed on kivist, mõttemaailm väärastunud'
Saturday, July 24, 2010
Wednesday, July 21, 2010
closer to the edge

nii mõndagi on juhtunud, aga nagu 'kohusetundlik' blogija ikka ma hui viitsin sellest kirjutada.
aga me käsime õega lätis, esimene päev lasime mööda poode ringi. fakk, need riided, need kingad akshfakdhfasd!!11 mai tea, mul pole sõnus kirjeldamaks neid asju. seal olid nii vapustavad asjad ja nii faking odavad ka veel, aga nagu alati ma ei ostnud munnigi. kuskil riias oli üks väike poeke kus oli mingi jõhker allahindlus, ennem maksid asjad mingi 20 latti (u 440 krooni) aga allahindluses maksid need 2 LATTI!! (44 faking krooni). silmipimestavalt ilusad asjad olid seal poes. siuksed väiksed ehted sulgede ja lipsukestega. teisel päeval läksime läti loomaaeda, jee.









Tuesday, July 6, 2010
Tuesday, June 22, 2010
raudpult litsipurakas
http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Holla if you feel that you've been down the same road
mu hetke obsession, tõsiselt hea!
http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Holla if you feel that you've been down the same road
mu hetke obsession, tõsiselt hea!
Subscribe to:
Posts (Atom)






