Tuesday, May 18, 2010

loving you is cherrypie


jobud :D

it's so magical..

Viimasel ajal on ikka jõhker ilm olnud.
Keerasime jama kokku, aga nüüd tundus nagu hakkas paremuse poole jälle tagasi minema, aga ma siiski põen koguaeg nagu mingi fcken pidar. Emaga läksid vähemalt asjad paremaks ja värki. Keegi võiks aidata mul mõtteid mujale viia. Keeraks aja mõnusalt tagasi, kui peaks keeraks isegi tagasi selle aja kus me ilusatega tuttavakas saime. Teeks ükskõik mida.
Igatahes kui te kunagi rahumäele sattuma peaksite ärge minge sellisesse kohta nagu 'Alfredi pubi', srsly, puhas dlfhsdlfkjhsdlkhfirgihgjsd on kõik seal. Isegi ceasari salatit ei oska teha, no salatilehed ja saiakuubikud eks, okei siis. Tahtsin feta juustu no. Ja mõnus 45.- selle eest ka, jess
Ah pohhui, kuulan parem ühte kiisukest, kuulake ka, ma armusin ära: http://www.youtube.com/watch?v=bxDlC7YV5is&feature=player_embedded

xoxo

Sunday, May 16, 2010

oi kuidas tahaks rääkida mis juhtus, aga jah
igatahes mul pole elusees nii lõbus olnud, tra ma ei ole terve nädal midagi söönudki
randa tahaks tagasi aga ühte kohta ei lähe ma enam mitte kunagi :D
ja nimede peale mul kohe mälu ei ole üldse
vähe ei saand uute inimestega tuttavaks ju, eriti nii kuradi ilusatega
ah putsi ma paneks neid kõiki :D

Thursday, May 13, 2010

suht putsis seis on, aga tead, mind ei huvita enam

Thursday, May 6, 2010

vagina

3 nädalat eksamini, fuck life

Thursday, April 29, 2010


Ma hakkasin mõtlema, et ainult nelja aasta pärast on kool läbi, jah ainult :D
Tegelt see on vähe võrreldes üheksa aastaga. 4 aastat veel ja vsjo, läbi ta ongi!
ja paari nädala pärast on suvevaheaeg.. kurat, kõik toimub nii kiiresti, ja ma ei ole märganudki.
ilm on ka päris mõnus, paar päeva päikest ja siis läheb jälle nii fcken külmaks ja vihma hakkab sadama, miks ma ei võiks elada kuskil vahemere ääres kus päike paistaks 24/7, aga iseenesest vihm mulle meeldib kui see ei tule just mingil külmal talvepäeval. Päike ja vihm, vot see oleks vägagi perfektne, ja siis saaks igapäev vikerkaart pildistada, jei. Tegelt suht maseks muutuks kui iga päev vihma sajaks, ah fakk ma olen ikka mõnusalt otsustusvõimetu. Ja siis olen üli muutlike tujudega. Mõni hetk tagasi tahtsin ma päikest, aga nüüd tahaks lihtsalt mõnusat hunnikut friikartuleid, või noh tahaks ükskõik mida mis oleks kahjulik. The badder for your health, the tastier. Tõsi, kas pole? Ja nüüd järgneb mini lamp tekst jälle. Tra miks ei võiks inimesed oma elu elada? Nagu tõsiselt ka, eriti mu pere.. elajad raaaaisk. Mulle ei meeldi inimesed kes endast nooremaid norivad ja karjuvad neile mingeid solvanguid, aga suurtemaye juures ei julge piuksugi teha, väga lame. Ja siis üks inimene kes ajab oma pessimistlikku paska, et ah las olla küik pohhui sa ei suuda nagunii ja mis mõtet üldse üritadagi. A no äkki ma tahan üritada ja elus edasi saada, ma ei imestaks kui sust saaks kunagi mingi faking strippar või kes iganes, igatahes väga madalale oled laskunud. Suht kõik inimesed ajavad mind närvi, tra ma lasen isa juurde nahhui varsti. Siis ei saa arvutis olla ka ja mingeid pinisevaid tatte ka ei ole ligidal kes mind niiii närvi ajavad. Aga on ka paar inimest kellega ainult koos aega veedaks, aga nad kas elavad kuskil seitsme maa ja mere taga või neil on lihtsalt mingid maunid vanemad kes midagi ei luba. Pole palju inimesi kes mind enam üldse naerma suudavad ajada. Närvid on mõnusalt ära nussitud. Keegi võiks mulle tonnide viisi kõneaega osta, siis istuks telefoni otsas päevad läbi, mitte arvutis. Kuradi sõltuvus, ma vihkan arvuteid. Päris mõnus oleks kiviajas elada. Või siis ka mitte. Ilma arvutita ei saa hakkama tegelt ju, tra küll kui nõme. Ja kas keegi tahaks suvel mu asemel mingi saksa tüübiga kokku saada? Please? Ma olen nii tüdind kõigest ja kõigest. Ma olen märganud, et kui ma alustan millegagi siis mai lõpeta seda kunagi. No praegu üritan ühte pilti lõpetada, aga nojah, nagunii jääb poolikuna kuskile laua sahtlisse vedelema. Üks asi tuli meelde seoses joonistamisega, nimelt mingi tüüp kes oskab nagu sitaks hästi joonistada, joonistab mind. Nii kuradi lahe ju. See oli vist esimene positiivne asi selles postituses. Siis ma sain endale ühe kuradii armsa sinise sädeleva silma pliiatsi. No omastasin emalt. Tahaks endale mingit väikest armsat kutsikat. Või siis kiisut. Või ükskõik mis väikest looma. Aga no, kallis pereke ei luba ju. No tõesti, armastusväärne. Tegelt meil on jänku. Üks kuradi suur sametine jänku. Häälitseb veidralt ainult vahel :D Kas leidub mõnda lahket inimest äkki kes tahaks mulle suure hunniku raha anda? Laenata võib ka, aga esimene variant sobib muidugi paremini. Siis leidsin ma mingid vanad ruudulised slipid ülesse ja arvastasin et mul on mingi must kardigan mida ma kordagi kandnud pole. Ja lapsed mulle kohe üldse ei meeldi. Alguses on siuksed nunnukesed, kui rääkida veel ei oska. Ma ei imestaks kui minu esimesed sõnad oleksid olnud tõmba putsi lits, sa blokeerid mu vaate ära. Tegelt on juba õhtu ja ma olen seda kirjutanud alates sellest kui ma koolist ära tulin. Kuradi raske on oma mõtteid kirja panna, väga emo tunne jääb. Ja ma ropendan ka liiiga palju. Enam tegelt mitte nii palju kui kunagi, kui iga kolme sõna järel oli raisk või türa. Ma rääkisin oma emale ka et ma tahan saksamaale minna, arvata on mis vastus seal tuli. Kindel ja otsekohene ei. A siis pakkusin välja, et isaga. Niiet kui isa nõustub siis Germany here we come...

Monday, April 26, 2010

whats that pussycat? meowmeoow.





















''Go ahead and burn it down
I'm drunk and so is everyone else
In this devil town
They won't let me turn around
To get one last look at my baby''

ma tõsiselt vihkan oma digikat, no tõesti on lahe kõik pildid ära lihtsalt lampi kustutada vävä?
mis ma viimasel ajal teinud olen siis? olen sakslastega rääkinud, jeje :D olen üritanud joonistada, olen paljupalju halbu hindeid saanud, ja just sain teada et geos ja keemias tuleb tasemetöö, eino päris tore ju, kaks ainet mida ma absull ei oska, siis olen ema millegagi välja vihastanud, ja kuskile pärapõrgusse ma enam ka ei roni, nalja olen teinud, vihanud olen, kuusele olen kalli teinud :D, enda toa olen ümber teinud ja pilte täis kleepinud, juukseid olen rikkunud, ja kõike ebavajalikku olen teinud..

xoxo