Tuesday, March 30, 2010
omgomgomg, istusime täna mariaga koolis kella poole seitsmeni chatroulettis, FUCK YEAH.. ja mida hegne soovitas mul teha? neid kiima ajada, hahahahaaa :D:D enamus neist olid perverdid, vahel olid normaalsed, vahel olid üldse ainilt munnid, ja vahel oh fuuuck kui ilusad inimesed olid, igatahes tore päev oli :D
Wednesday, March 24, 2010
Tuesday, March 23, 2010
this is our decision, to live fast and die young

more like welcome to klooga

suvesuvesuvesuvesuve

tegi matrixit

normaaalne

massiivsed juuksed, veesõda ja suvi

kell neli öösel on seda tore mängida :D

kuidagi väga feil ilutulestik oli

''drink up so you can convince
yourself that I am cute''

tegid french kissi

fuck yeah, summer please!!??

tere aastavahetus ;D

we love to cook n stuff

so emo i could shit myself

kas ta pold mitte ilus? :O

fuck, i hate school

mariaga on tore poes käia, jepjep
Sunday, March 21, 2010
Saturday, March 20, 2010
this love is dirtier than you think
Reedel läksime krissuga parlamenti je :D aga ennem olime natuke virus, kõik kohad olid mingeid faking vene jobusi täis. Ma tahtsin nii väga ühte ajakirja ja ühtesi kingasi, aahh need kingad... Krissu sai lõpuks oma rock soundi you me at sixi-ga. Lõpuks jõudsime kohale, vaatame kes seal. MV mingid klassivennad noh, kes olid täis või üritasid olla :D Igatahes läksime istusime kiiresti nende juurest ära kuskile kaugele. Seal olid mingid tüübid kes olid väga imelikud, nad tantsisid nagu mingid michael jacksoni wannabed. Üks ei olnudki nii juba aga see teine, omg ta tõmbles nagu segane. Huumorikad olid. Varsti läksime me ka tantsima. Selle vaatepildi järgi mis me nägime ütleks et poisid on kehvad tantsijad. Siis hakkas lady gaga võistlus, mingi puhvis peaga tsikk võitis :D Ja need lady gaga tantsijad olid jõhkrad amatöörid, ma olek s ka paremine hakkama saanud. Siis tuli teenage dirtbag-i laul, tra ma hkkasin karjuma sest see on ikka nii super hea laul! Eks me siis läksime tantsima. Varsti olime läbi ja tüdinud ning tõmbasime minema. Edasist ma mingil imelikul põhjusel ei mäleta, mindfuck...
Laupäeval käisin vessutamas, kuskil pimedas lume sees. JESSS. Vähe ei olnud ju külm, ja tups oli lõhnaõli maitsega. A no suva ju.
Magama sain alles kell kolm öösel, fakk. Aga ma tahaks niiiii väga linna minna, ja need kingad ära osta! Palun keegi andke raha ja viige mind linna.. palun?
Laupäeval käisin vessutamas, kuskil pimedas lume sees. JESSS. Vähe ei olnud ju külm, ja tups oli lõhnaõli maitsega. A no suva ju.
Magama sain alles kell kolm öösel, fakk. Aga ma tahaks niiiii väga linna minna, ja need kingad ära osta! Palun keegi andke raha ja viige mind linna.. palun?
Friday, March 19, 2010
Thursday, March 18, 2010
could, should, would
käisin vanaema juures, for money
üpris naljakas oli kuulda kuidas ta hädaldas iga väiksema asja pärast :D
aga fakk suvi võiks olla, mu õde võiks oma majast välja juba kolida, et ma sinna elama saaks minna, raha võiks rohkem olla, kinno tahaks minna, tahaks arvutis mitte nii palju olla, tahaks arbuusi süüa, tahaks olla julgem, lumi võiks ära sulada, tahaks paljupalju uusi riideid, tahaks jooksma minna, tahaks ära kolida, tahaks kuhugi soojale maale minna ja sinna elama jääda, tahaks et mu veerandi hinded nii sitad ei oleks, tahaks olla meigile mitte allergiline, tahaks karjuda, tahaks juuksed ära värvida juba, tahaks kõhna olla, tahaks midagi head, tahaks sind!
üpris naljakas oli kuulda kuidas ta hädaldas iga väiksema asja pärast :D
aga fakk suvi võiks olla, mu õde võiks oma majast välja juba kolida, et ma sinna elama saaks minna, raha võiks rohkem olla, kinno tahaks minna, tahaks arvutis mitte nii palju olla, tahaks arbuusi süüa, tahaks olla julgem, lumi võiks ära sulada, tahaks paljupalju uusi riideid, tahaks jooksma minna, tahaks ära kolida, tahaks kuhugi soojale maale minna ja sinna elama jääda, tahaks et mu veerandi hinded nii sitad ei oleks, tahaks olla meigile mitte allergiline, tahaks karjuda, tahaks juuksed ära värvida juba, tahaks kõhna olla, tahaks midagi head, tahaks sind!
Subscribe to:
Posts (Atom)
