Tuesday, April 10, 2012

safer to hate her


peas käivad lakkamatult ringi mõtted suvest, kuigi kõige asjalikum oleks vist mõelda kuidas kooli mingil imeväel läbi teeks. oh kool kool, kullakallis piinakamber. miks ei või mu pea töötada hetkedel kui seda tõesti vaja läheks? müstika. pea on lihtsalt full of random thoughts. mõtted suvest, kõigest mida teha võiks ja muid totrusi. hetkel aga olen ma lihtsalt tõesti õnnelik, et teatud inimestega uuesti läbi saan. koolis on taas jälle tore, ei pea tühja passima pidevalt. nv algus oli ka väga super, korraks juhtus väike õnnetus ka, kukkusin huule veriseks aga pole hullu. iga päev kella kuueni õhtul oli ka tore magada hah. koolipäevad elabki üle ainult tänu nädalavahetustele ja headele inimestele, kuigi vahel on tõesti selline tunne et saadaks kõik perse ja oleks omaette, aga no saame hakkama iccicc

Monday, April 9, 2012







“There's nothing more dangerous than someone who wants to make the world a better place.”
Banksy

Tuesday, March 27, 2012


I wanna be drunk when I wake up,
On the right side of the wrong bed,
And never an excuse that I made up,
Tell you the truth that it weren't,
Didn't kill me, yeah it never made me stronger at all,

Love will scare your makeup,
Lip sticks to me and make me lean back here,
I'm sat here, wishing I was sober,
And no i'll never hold you like I used to

But the house gets cold when you cut the heating,
Without you to hold i'll be freezing,
Can't rely on the heart-a-beating,
Cause you take part of it every evening,
Take words out of my mouth just from breathing,
Replace with phrases like 'when you leaving me?'
Should I, Should I,

Maybe I'll get drunk, again
I'll be drunk, again, I'll be drunk, again
To feel a little love.

I wanna hold your heart in both hands,
and watch em fizzle at the bottom of a coke can,
And i've got no plans for the weekend,
So should we speak then? Keep it between friends?
No I know you'll never love me, like you used to


And maybe other people like us,
Will see the flicker of the clipper when they light us,
Flames just create us, burns dont heal like before
You don't hold me anymore

On cold days cold plays out like the bands name
I know i cant heal things with a handshake
You know i can change, as I began saying
You cut me wide open like....
Open bottles of beer but never champagne
Im hear to applaud you with the sound that my hands make

Should I? Should I?
Maybe I'll get drunk, again
I'll be drunk, again, i'll be drunk, again
To feel a little love again...


Friday, March 16, 2012

Call it what you want


Reede õhtu. Vaikne. Kuulab omaette foster the people-it ja teeb vessut, kuidagi mõnus. Enne käis papsi sünnal ka, väga fun, istub vaikselt, sööb kooki ja kuulab vanainimeste jutte. Nüüd üritab mitte laua ääres magama jääda ja hommikul laua all ärgata. Tulge keegi, pakkuge mulle head seltskonda. Kool on ka tore, õpetaja pakkus mulle head töökohta, teisele korrusele koristajaks, sellist pakkumist olen ma vist ikka terve elu oodanud, heh mis te nüüd, kuidas sellele küll ära öelda ei tea. Maja ka paksult sugulasi täis. Hull väsimus.

Wednesday, October 5, 2011

HA HA COMEDY!

ei tahaks eriti kümnendast välja kukkuda, aga aia pla kui tüdinenud ma juba olen. puudumisi tuleb aina rohkem ja rohkem. someone help me with this. jama jama jama. rebastenädal läks päris hästi, sain olla raamatukogu MUTT ja pervo vuntsiga vanaisa või midaiganes, suht koht armas. uuh, kolm aastat veel, megaaaaaa. pole sõnu. pea suht tühi. jejeje kool on lahe. suck me. hehehahhhiohoho, ma lähen hulluks varsti ära kui ma siin majas veel kaua pean elama. mm, kuidas tahaks endale korterit mõneks ajaks, kuni kool kestab, saaks ka vähemaga hakkama tegelt. elaks seal mingi väikse kiisupojaga vms. huh, kui perfect eluke oleks, nonoh, keegi tahab mulle tasuta elamist pakkuda jah? ma teadsin! võõõõi kasvõi tööd? jah palun, olge lahked. aitäh.



Is our secret safe tonight
and are we out of sight
or will our world come tumbling down?
Will they find our hiding place
is this our last embrace
or will the walls start caving in?

If we live a life in fear
I'll wait a thousand years
Just to see you smile again.






Monday, October 3, 2011

vaesed väiksed värdjad

"teadtead , ma täna mõtlesin et äkki ma sain HIVi , ma lõikusin mingi usvalise ziletig"
"mida sa türa lõigud end raisk, elu nii raske ka pole, vähemalt sul, krt küll, fakiking emo nahhui ära lõigu raisk"

"huvitav kas see on kokkusattumus , et mu pisar kukkus vihikusse täpselt sõna " veenid " peale ?"


kuldsed sõnad aastast 2009

Thursday, September 1, 2011



whaddup?
ma tõesti kirjutaks midagi huvitavat kui mul peas midagi peale tühjuse oleks. suvi möödus iseenesest suht rahulikult ja kiiresti. nii head ja halba, paar õppetundi on käes vähemalt. lapsed ärge istuge võõrastele autosse eksole. suvi suvi suvi suvi suvi, cum back to me bby! mõnus on viriseda kohe kui suvi läbi on, hehehihiohoh fuck da police, hell yeah.



oh beebi, ma ei saa aru enam mis jama ma siia kirjutan. adsgdgaskdgaskjgd, minust saab tulevikus kuulus, kuulus kirjanik. siis ma toitun ainult burgeritest ja kui ma enam voodist püsti ei saa siis ma palkan mehe kes mulle burgereid söödab ja mulle lilli toob, i mean what? ses mõttes, et mul tuli küpsise tordi isu peale. oi kui tühi mu kõht on, seal ringlevad ainult liblikad, lol jk, lihtsalt tühi. random pask, scroll on. vaheaeg võiks kiiremini tulla juba, yeahhhhhhhh.

For they could not love you,
But still your love was true.
And when no hope was left in sight
On that starry, starry night,
You took your life, as lovers often do.
But I could have told you, Vincent,
This world was never meant for one
As beautiful as you.



~Do you have someplace i could put my boner?~





okei. kool. 3 aastat jura veel and i'm free bitches!!! issuke, rebastenädal tuleb ka millalgi veel ja ja ja ja kool on pask. öäöä.

uuuh, tahaks oma korterit kooli ajaks, kasvõi vähemaks aga oi pla kuidas tahaks. jeez, see on kohutavalt random postitus, mis toimub????


*nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan nyan*