Sunday, May 29, 2011


the love of my life

Sunday, May 1, 2011

Dear Ke$ha,
You have glitter all over your face and a stuttering problem.

Saturday, April 23, 2011


umm, eilne oli lihtsalt nii mõnus. läksime kerliga grillima, liha oli pask + mu kõht hullult valutas, aga kõik muu oli super. tekkime lõkke, puid tuues oleks vette ka kukkunud peaaega, thank god, et ei kukkunud, vesi oli -9246971 kraadi, aga käed on küll suht katki. hiljem tulid erxe ja kriss ka. tähesadu oli , mul muidugi ei õnnestunud ühtegi langevat tähte näha. väga lambine oli lihtsalt maas lamada ja täiest südamest naerda, kes kurat teab mille peale. lõpp hea, kõik hea.




soz, kvall pole just kõige parem

Monday, April 4, 2011

Sunday, April 3, 2011

i want to play a game


vaheaeg läks liigagi kiiresti, miks vaja? tore oli siiski tho. käisime saunas ja ujumas, ma suutsin oma jala lõhki ja siniseks hüpata. tööl sain ka käia mis on väga 5+ kuna raha ei kasva just puu otsas as they say.
teisipäeval peame direktori jutule minema ja täpselt kõik ära rääkima, mis plaanid pärast üheksandat on. vahepeal oli tõsine plaan minna kutsekasse, aga miski muudab mu meelt pidevalt, tahaks sauele jääda aga ma raudselt ei saaks sissegi üldse. otsustamine on liiga raske mu jaoks. õeh, ei taha mõeldagi.
eksamid, eksamid... kusine pask ütleks selle peale. kui suur võimalus mul on üldse neid läbi teha? mitte just kõige suurem, kaheksanda mata eksam oli kaks, järeltöös sain viimase kolme ja ega üheksandas ta küll nüüd kergem pole. keegi võiks mind oma võlukepikesega targaks teha.
täna sai linnas käidud vähemalt üle pika aja. jalad streigivad veits. linnast sain riideid, koti, kaelakee ja ühed kaunidkaunid kingakesed. kodus
vaatasin viimase mitte nähtud sae osa ära, puhas geniaalsus if you ask me.

"Death is a surprise party."

Thursday, February 24, 2011

It's all make believe, isn't it?

Head Vabariigi Aastapäeva debiilikud!



Tuesday, February 22, 2011

kodletid, kardulad ja öl

jou kass jou, jou
aga rootsis oli suhteliselt kõva, mõned asjad välja arvata siis oli kõik vip. esimene õhtu läks üsna lambiselt laevas, rootsis läksime tsillisime ringi, mingid eestlased trippisid kaasa, see oli otšen hull. pärast läksime kodo laeva tagasi ja trippisime laevas nismo ringi. laeva tekil oli üli mõnus olla, õues oli kottpime, lained peksid vastu laeva ja eemal olid linnatuled, ülim lihtsalt. käisime igast baarides ja klubides. mängisime pokkerit ja mingit puuvilja mängu, panime kõik raha sidruni peale, siis saime kõik raha tagasi. mingi võõra mehe kajutisse sattusime, kutsus peole. awkward. siis sõime jäätist kus peal oli šokolaadi siirup koos puuviljasalati ja vahukoorega,now that is something you can call tasty. kajutis vaatasin telekat ja naersin rootslaste taunide nimede peale. tuba jäi meist suht sea laudana maha vms. olgunii... aitab ka vist?
olxxx, enough is enough.