Saturday, December 25, 2010
Henry says:
siis mul ju ora püsti
Henry says:
nu võtke käed appi
nelja käega saab vist hakkama
Henry says:
ta peaaegu valmis
Henry says:
mitu kutti veel kampa olete kutsunud ='=?
Henry says:
oki
ärge ilma minuta end seal rahuldage
Henry says:
kahju et teil cami pole, siis saaksime kõik üksteist näha
Henry says:
duššialla ka?
mahume kõik kolm ikka ära?
Henry says:
millal teeme maratoni ära?
Henry says:
kuidas ma viisakalt ütlen
sinna vahele jääb
vagina
Henry says:
oo jaa
ei tea kas ma jõuan seal teie mõlemaga hommikuni paugutada
mai tea meil on lõbusss :D VAGINA VAGINA
Wednesday, December 22, 2010
Kas ma võin su mandariine hoida?
Minu jõulusoov oleks, et ma saaksin aja tagasi keerata ja osad asjad tegemata jätta. Pole just kõige parem tunne kui su kõige lähedasemad ja tähtsamad inimesed sind vihkavad või misiganes. Jõulud on üldse üks pask aeg. Ajee tähistame Jeesuse sündi vms, einoh pidu missugune! Tegelt tahaks üli palju asju jõuludeks, poh et midagi sellist mida ma vägavägaväga tahaks ei saa. Aga siiski on need armsad kes sinu peale mõtlevad, ma tahaks teile kõigile kinkida midagi suurt ja tähtsat, aga see oleks alles siis võimalik kui mul kunagi raha oleks. Teine soov oleks mul, et faking suvi oleks juba. Võiks ju..? Mm, käisime kerliga mingi päev linnas jõulukinke ostmas, 800 krooni eest ei midagi. Vähemalt ülitore oli, no kui palju ühed inimesed naerda võivad ma ei mõista? Ei noh PAMP on ka tore olla, põrsas pamp ;) Ja linnas sõime vägagi ''odavat'' jäätist. Oh ben & jerry my true love.
Siuke tunne et tahaks täiest kõrist karjuda ja maailma perse saata. Ma ei taha oma kohutava iseloomuga teistele inimestele haiget teha, kuid vahel on tõesti tunne et saadaks kõik sinna teatud kohta ja oleks omaette, kuulaks muusikat ja mõtleks lihtsalt. Ilma kõigi jamade ja probleemideta! Poleks inimesi, poleks ka jamasi. Tahaks oma majas elada, viie kassi ja kuue koeraga ning olla õnnelik. Parema meelega teeks seda kui oleks mingite jobudega kes oma suud lukus ei oska hoida.
Okei vahet pole, paljudel on palju palju hullemad probleemid. See on ikka tegelikult väga nõme halada oma elu üle kui sul on olemas kodu, pere ja sõbrad, sõbrad kes küll vahel tõsised värdjad võivad olla, aga kui sa päriselt hakkad mõtlema nendest kellel pole kuskil ööbida, kellel pole pere, kes võitlevad iga päev oma elu eest, kellel ainukeseks joogiks on mingi faking pasavesi kuskilt jõest või keda ei tunnistata õigeks kuna ta on teistest erinev. Aga ei, sina istud mugavalt enda toolis arvuti ees, kirjutad kui sitt su elu on jne, kui tegelt pole see võrreldavgi teiste inimeste eludega. Hoolimata nendest tingimustest milles nad elama peavad, lähevad nad oma eluga edasi... Just seda peaks mina ja paljud teised sitarattad tegema!
Siuke tunne et tahaks täiest kõrist karjuda ja maailma perse saata. Ma ei taha oma kohutava iseloomuga teistele inimestele haiget teha, kuid vahel on tõesti tunne et saadaks kõik sinna teatud kohta ja oleks omaette, kuulaks muusikat ja mõtleks lihtsalt. Ilma kõigi jamade ja probleemideta! Poleks inimesi, poleks ka jamasi. Tahaks oma majas elada, viie kassi ja kuue koeraga ning olla õnnelik. Parema meelega teeks seda kui oleks mingite jobudega kes oma suud lukus ei oska hoida.
Okei vahet pole, paljudel on palju palju hullemad probleemid. See on ikka tegelikult väga nõme halada oma elu üle kui sul on olemas kodu, pere ja sõbrad, sõbrad kes küll vahel tõsised värdjad võivad olla, aga kui sa päriselt hakkad mõtlema nendest kellel pole kuskil ööbida, kellel pole pere, kes võitlevad iga päev oma elu eest, kellel ainukeseks joogiks on mingi faking pasavesi kuskilt jõest või keda ei tunnistata õigeks kuna ta on teistest erinev. Aga ei, sina istud mugavalt enda toolis arvuti ees, kirjutad kui sitt su elu on jne, kui tegelt pole see võrreldavgi teiste inimeste eludega. Hoolimata nendest tingimustest milles nad elama peavad, lähevad nad oma eluga edasi... Just seda peaks mina ja paljud teised sitarattad tegema!
Saturday, November 13, 2010
Ma annaksin nii palju, et jälle õnnelik olla. Ei no, kurbade laulude kuulamine teeb muidugi tuju paremaks eksole. Vaatan pilte suvest ja mõtlen, et miks on nii et kõik piltidel alati õnnelikud välja paistavad? Ei tahaks absoluutselt hädaldama hakata et öäöäöäö tahaks suve tagasi aga no nii ta on, üli head mälestused ja kahjuks ka paar halba on sellest suvest. Sügis fuu, mine kaugele ära! Pole inimene kes armastaks külma, kohe kindlasti mitte! Tegelt, ega see suvi nüüd nii kaugel ka ju pole ja lumeingleid on ka tore teha.
Üks asi mis mulle ei meeldi on pealetükkivad inimesed. Kui ei siis ei, eksole! No on ikka inimesi kes suudavad närvi vastikult ajada. Ja siis inimesed kes arvavad, et nad teavad sinust kõike ja tunnevad sind paremini kui keegi teine, kui samas nad ei tea kes nad isegi on. Muidugi ka see, kui inimesed virisevad ülipalju ja tahavad, et neid haletsetaks. Eriti ajavad närvi tähelepanu pidevalt otsivad ... hoorad! Mulle ei meeldi paljud inimesed ja on väga vähe keda ma tõeliselt armastan. Minu jaoks on väga raske öelda välja ''ma armastan sind'' ja seda tõsiselt mõelda, kuigi see vaid üks tühine lause on..
Vahepeal on muidu nii mõndagi juhtunud. Eile käisime Merliina juures muffineid tegemas ja muud mõnusat :) Kiisupoega ma endale ei saanudki kahjuks. Trennis hakkan ka vist käima, seda veel vaatab. Koolis ei jaksa käia, kohe üldse mitte. Liiga väsinud olen päevad läbi, et sellest hullumajast läbi saada. Koolis ma kas magan või teen midagi väga ebavajalikku, vahel juhtub ka kui ma midagi teha viitsin ja paremaid hindeid saan kui 3. Ja kuhu ma edasi lähen? Sellest pole ma mõelnudki. Kas Saue kool või mingi muu? Kas ma üldse saaksingi kuskile mujale sisse? Kas ma eksamid üldse läbi teengi? Ei tahaks kuskile nõmme teele sattuda või kuskile hullemasse kohta isegi. Tahaks hästi hakkama saada aga no ma isegi absoluutselt ei pinguta selle nimel. Ma ei pinguta millegi nimel kui aus olla. Kasvõi, et teistega paremini läbi saada. Kõik tundub nii mõtetu ajaraisk.
Tahaks millestki ilusast kirjutada lõpetuseks, aga pea on tühi. See kõik oli väga random. Headaega või midagi!
----------
midagi head
Üks asi mis mulle ei meeldi on pealetükkivad inimesed. Kui ei siis ei, eksole! No on ikka inimesi kes suudavad närvi vastikult ajada. Ja siis inimesed kes arvavad, et nad teavad sinust kõike ja tunnevad sind paremini kui keegi teine, kui samas nad ei tea kes nad isegi on. Muidugi ka see, kui inimesed virisevad ülipalju ja tahavad, et neid haletsetaks. Eriti ajavad närvi tähelepanu pidevalt otsivad ... hoorad! Mulle ei meeldi paljud inimesed ja on väga vähe keda ma tõeliselt armastan. Minu jaoks on väga raske öelda välja ''ma armastan sind'' ja seda tõsiselt mõelda, kuigi see vaid üks tühine lause on..
Vahepeal on muidu nii mõndagi juhtunud. Eile käisime Merliina juures muffineid tegemas ja muud mõnusat :) Kiisupoega ma endale ei saanudki kahjuks. Trennis hakkan ka vist käima, seda veel vaatab. Koolis ei jaksa käia, kohe üldse mitte. Liiga väsinud olen päevad läbi, et sellest hullumajast läbi saada. Koolis ma kas magan või teen midagi väga ebavajalikku, vahel juhtub ka kui ma midagi teha viitsin ja paremaid hindeid saan kui 3. Ja kuhu ma edasi lähen? Sellest pole ma mõelnudki. Kas Saue kool või mingi muu? Kas ma üldse saaksingi kuskile mujale sisse? Kas ma eksamid üldse läbi teengi? Ei tahaks kuskile nõmme teele sattuda või kuskile hullemasse kohta isegi. Tahaks hästi hakkama saada aga no ma isegi absoluutselt ei pinguta selle nimel. Ma ei pinguta millegi nimel kui aus olla. Kasvõi, et teistega paremini läbi saada. Kõik tundub nii mõtetu ajaraisk.
Tahaks millestki ilusast kirjutada lõpetuseks, aga pea on tühi. See kõik oli väga random. Headaega või midagi!
----------
midagi head
Subscribe to:
Posts (Atom)

















