Saturday, November 13, 2010

Ma annaksin nii palju, et jälle õnnelik olla. Ei no, kurbade laulude kuulamine teeb muidugi tuju paremaks eksole. Vaatan pilte suvest ja mõtlen, et miks on nii et kõik piltidel alati õnnelikud välja paistavad? Ei tahaks absoluutselt hädaldama hakata et öäöäöäö tahaks suve tagasi aga no nii ta on, üli head mälestused ja kahjuks ka paar halba on sellest suvest. Sügis fuu, mine kaugele ära! Pole inimene kes armastaks külma, kohe kindlasti mitte! Tegelt, ega see suvi nüüd nii kaugel ka ju pole ja lumeingleid on ka tore teha.
Üks asi mis mulle ei meeldi on pealetükkivad inimesed. Kui ei siis ei, eksole! No on ikka inimesi kes suudavad närvi vastikult ajada. Ja siis inimesed kes arvavad, et nad teavad sinust kõike ja tunnevad sind paremini kui keegi teine, kui samas nad ei tea kes nad isegi on. Muidugi ka see, kui inimesed virisevad ülipalju ja tahavad, et neid haletsetaks. Eriti ajavad närvi tähelepanu pidevalt otsivad ... hoorad! Mulle ei meeldi paljud inimesed ja on väga vähe keda ma tõeliselt armastan. Minu jaoks on väga raske öelda välja ''ma armastan sind'' ja seda tõsiselt mõelda, kuigi see vaid üks tühine lause on..
Vahepeal on muidu nii mõndagi juhtunud. Eile käisime Merliina juures muffineid tegemas ja muud mõnusat :) Kiisupoega ma endale ei saanudki kahjuks. Trennis hakkan ka vist käima, seda veel vaatab. Koolis ei jaksa käia, kohe üldse mitte. Liiga väsinud olen päevad läbi, et sellest hullumajast läbi saada. Koolis ma kas magan või teen midagi väga ebavajalikku, vahel juhtub ka kui ma midagi teha viitsin ja paremaid hindeid saan kui 3. Ja kuhu ma edasi lähen? Sellest pole ma mõelnudki. Kas Saue kool või mingi muu? Kas ma üldse saaksingi kuskile mujale sisse? Kas ma eksamid üldse läbi teengi? Ei tahaks kuskile nõmme teele sattuda või kuskile hullemasse kohta isegi. Tahaks hästi hakkama saada aga no ma isegi absoluutselt ei pinguta selle nimel. Ma ei pinguta millegi nimel kui aus olla. Kasvõi, et teistega paremini läbi saada. Kõik tundub nii mõtetu ajaraisk.
Tahaks millestki ilusast kirjutada lõpetuseks, aga pea on tühi. See kõik oli väga random. Headaega või midagi!

----------

midagi head

Wednesday, September 8, 2010

Miks on vaja probleeme?
Miks on vaja nendega nii palju tegeleda?
Miks puhuda väikesed probleemid suureks?
Miks mõelda uusi probleeme?
Miks me ei saa elada ilma probleemideta?
Miks me ei suuda olla rõõmsad teiste asjade pärast, kui meil on probleemid?

Äkki on neid vaja, et me tunneksime, et meist hoolitakse.
Äkki tegeleme nendega nii palju, et õhus oleks ikkagi pidevalt pinge.
Äkki puhume need suureks, sest mida suurem on probleem, seda rohkem meist hoolitakse.
Äkki mõtleme uusi probleeme, et ikkagi rohkem tähelepanu saada.
Äkki me ei saa elada ilma nendeta, sest siis me ei tunneks ju, et meist hoolitakse.
Äkki me ei tunne rõõmu teiste asjade pärast, sest meil on ju probleemid, mis näitavad kui vajalikud me ikkagi oleme ja kuidas meist ikkagi hoolitakse ja peamine - mis annavad meile rohkem tähelepanu.

Aga hoolitakse meist ka siis, kui me lihtsalt oleme sõprade jaoks olemas.
Aga selle asemel, et tegeleda nii palju probleemidega, võiksime ju tegeleda rõõmudega.
Aga rohkem hoolitakse meist siis, kui me ka kuulame ja anname enda sõpradele nõu.
Aga tähelepanu saame ka siis, kui oleme aktiivsed ja rõõmsameelsed.
Aga me saame elada ilma probleemideta, sest hoolitakse meist ka siis, kui oleme olemas, kuulame ja anname nõu, aitame igas olukorras.
Aga kui tunneme rõõmu teistest asjadest, siis tunduvad ka probleemid väiksemad, võib-olla isegi tühised.

Sunday, August 29, 2010

mõtlesin nagu et, lambad on ilusad loomad ja puud kasvavad päris hästi ja kell on päris palju, peaks nagu magama minema aga ei. ja mul on kohvipurk laua peal, õues on külm, suvi ju ikkagi ja... kõik on katki, aga tegelt tahtsin ma öelda et PALJU ÕNNE KRISTIN SA VANA PEDERAST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saturday, August 14, 2010

südametu

Käisin Mammu juures ööseks jälle, nagu mu ema ütles hakkab see talle juba imelik tunduma. A no okei siis :D Igatahes mul pole ammu enam nii lõbus olnud, ma vist surin naeru kätte ära vahepeal. Ma rääkisin mingite tundmatute inimestega mammu msnis juttu, hahahaha see oli väga haige.. ''mis sul püksis on?'' ''Mis sa ise arvad?'' ''Kurk vä? kõht on tühi, tohib ma söön su kurgi ära?'' Ojaa, väga super armas oli. Ja arbuusi käisime ka eriku juures söömas, hahahahaha oi tõõ see ei läinud väga hästi :D
Ja mu sõltuvuse maha jätmine ei õnnestu ka eriti hästi, eriti mammuga. õel inimene lihtsalt võtab kätte ja ostab paki. Ja mu terve pere teab et ma teen. heh


'meie südamed on kivist, mõttemaailm väärastunud'

Saturday, July 24, 2010

ee ja ma arvan ka et iga hommik kell kuus on tore koju tulla ja nalja ka ei ole enam absull, JAA, MA ARVAN KA MM MHMH!! ilus ilm, kanad jooksevad mööda seinu´´

Wednesday, July 21, 2010

closer to the edge



nii mõndagi on juhtunud, aga nagu 'kohusetundlik' blogija ikka ma hui viitsin sellest kirjutada.
aga me käsime õega lätis, esimene päev lasime mööda poode ringi. fakk, need riided, need kingad akshfakdhfasd!!11 mai tea, mul pole sõnus kirjeldamaks neid asju. seal olid nii vapustavad asjad ja nii faking odavad ka veel, aga nagu alati ma ei ostnud munnigi. kuskil riias oli üks väike poeke kus oli mingi jõhker allahindlus, ennem maksid asjad mingi 20 latti (u 440 krooni) aga allahindluses maksid need 2 LATTI!! (44 faking krooni). silmipimestavalt ilusad asjad olid seal poes. siuksed väiksed ehted sulgede ja lipsukestega. teisel päeval läksime läti loomaaeda, jee.










Tuesday, July 6, 2010

hüppasin aknast alla




leidsin tee äärest


iroonia?






oi blja see oli hea

Ma ei oska üldse millestki kirjutada. Ega midagi erilist pole juhtunud ka viimasel ajal, peale ülimõnusa ilma. Ma suutsin oma selja ära põletada. Ja mõnus, mhmh.